KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14351009
nr 1435 1009
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1958, Önskebrunn, 34x26, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
måndag 29 november 2021
kl 18:25:09
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson